15 let|177 cm|CW: 64 kg|GW: 50-55 kg

úterý 5. května 2015

Thinner is better


Ahoj :)
Dneska je to mnohem lepší, ale stejně nevím jestli mám radost. Spíš ne. Zas tak dobré to nebylo.


Jídelníček
Snídaně: máslový croissant
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: těstoviny se sýrem, polárkový dort
Pohyb: tělocvik - baseball 90 min

Mohlo to být lepší. Ale co už s tím nadělám :) 
Anyway Marry psala, že bych sem mohla dát fotky svojí postavy. Vlastně jsem to sama chtěla udělat, takže o důvod více :) Ale zatím sem dám jenom jak vypadám v obepnutém oblečení, protože na fotku v plavkách ještě nejsem připravená... Nebo ji chcete vidě i tak? Napište až uvidíte tu v oblečení.#stayweird
Cara

6 komentářů:

 1. Máš to moc krásné :) Akorát bych si nedávala takový nášup sacharidů večer, ukládá se to pak snadněji do tuků...
  Na tvoji fotku jsem zvědavá :)

  OdpovědětVymazat
 2. Máš to nádherné:)
  Ten dort nevadí, měla jsem taky;)
  Na ty fotky se těším:)

  OdpovědětVymazat
 3. Náhodou dobrý :) Fotky sem určitě dej! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Fotky sem dej, taky sem se k tomu dneska odhodlala :D

  OdpovědětVymazat
 5. Budu na tebe tvrdá ale pomůže ti to. Přečti si můj předchozí komentář. K tomuhle jídelníčku ti to řeknu takhle. Máslový croissant? Víš co to je? To je živočišný tuk a cukr. Kde jsou bílkoviny, vitamíny, minerály? V tomhle fakt ne. Místo toho hnusu sis mohla dát ovoce, podstatně větší porci ovoce než tohoto sajgonu. Přes den jsi pak nic nejedla, takže tělíčko si řeklo "průser, zase není co k jídlo, nahoďme úsporný režim, až bude jídlo příště, uložíme to se formě tuků abychom nehladověli". A večer? Opět, tuky a sacharidy s minimem bílkovin. Hurá, máš to břiše, zadku nebo možná kdekoliv jinde. Mimochodem, i ty depky máš z toho jak mizerně jíš. Tohle není komentář který tě má urazit, ale který tě má nakopnout se sebou něco dělat. Copak nechceš být krásná, hubená, chytrá a bohatá? Protože takhle, takhle budeš max hubená ale looser.

  OdpovědětVymazat
 6. Zkus místo dortu nebo nanukáče či jak se tomu říká sáhnout po jahodách, nebo vysokoprocentní čokoládě a uvidíš, že to zabije lépe ty chutě :) a můžeš toho sníst více :) jinak si myslím že toho máš maličko.

  OdpovědětVymazat